Na tropach psychologii w filmie

5 września 2018 


Zapraszamy 14 września godzina 18, Psyche Books&Cafe Księgarnio-kawiarnia ul.Chodakowska 19/31, Warszawa.

Badacze X muzy zgodnie uważają, że film ma w sobie nieodkryte tajemnice i warto o nich dyskutować.14 września o godz. 18.00 Wydawnictwo Difin organizuje w warszawskiej Psyche Books&Cafe. Księgarnio-kawiarnia spotkanie, dotyczące związku między filmem a psychologią.
Se Točí będzie moderatorem wydarzenia i będzie dyskutować z praktykami/ teoretykami Martyna Harland/ Filmoterapia.pl / Karol Jerzy Mateusz Jachymek i dr Agnieszką Skorupą, osobami na co dzień zajmującymi się filmem, edukacją filmową i filmoterapią.
Tytuł spotkania nosi nazwę: Na tropach psychologii w filmie. Jak wykorzystać film w edukacji, terapii i rozwoju? Choć film może wpływać na widza w sposób ewidentny, to czy mówimy o działaniu leczniczym?
Podczas spotkania zastanowimy się również nad przyszłością edukacji filmowej oraz w którą stronę zmierzają współcześni twórcy. Jakie są tendencje, które potęgują tworzenie nowych nurtów. W końcu film może stanowić narzędzie wspomagające, wyzwalające rozmowę na dany temat, jednakże będąc czynnikiem leczącym dusze i ciało?

Serdecznie zapraszamy!

Komentarze

komentarzy


Poprzedni artykuł
Kobieta jest kosmosem
Następny artykuł
Emocje na dużym ekranieZobacz także

Zawstydzająco bezwstydni
Zawstydzająco bezwstydni
15 listopada 2018 
Premierowy pokaz „Sofii”
Premierowy pokaz „Sofii”
15 listopada 2018 
Filmoterapia dla nauczycieli
Filmoterapia dla nauczycieli
15 listopada 2018 Czytaj więcej
Kobieta jest kosmosem Aktorki dopiero zaczynają się upominać o równouprawnienie w środowisku filmowym, ale przecież kino zna wiele silnych...